Polish

Opis produktów firmy Rhopoint Instruments

Rhopoint Instruments oferuje szeroką gamę zaawansowanych przyrządów pomiarowych do oceny wizualnych cech powierzchni i powłok. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach i sektorach przemysłowych takich jak: produkcja i nakładanie farb i lakierów, produkcja farb proszkowych, polerowanie, przemysł samochodowy, produkcja plastików, drukarstwo, produkcja jachtów, meblarstwo. Nasza oferta obejmuje:

Rhopoint IQ Flex20

mierzy jakość odbitego obrazu i wykrywa wady powierzchni, takie jak skórka pomarańczowa, zamglenia, które są niewidoczne dla standardowego połyskomierza. Urządzenie wykorzystuje technologię zaawansowanych połyskomierzy do możliwości pomiaru małych , wypukłych oraz zakrzywionych elementów. Końcówka z niewielkim polem pomiarowym umożliwia efektywną kontrolę trudno dostępnych próbek, które nie da się zmierzyć konwencjonalnym połyskomierzem. To niesamowicie zaawansowane technologicznie urządzenie mierzy: Połysk 20 °, zamglenie (HAZE), jakość odbitego obrazu (RIQ), wyrazistość obrazu (DOI), szczytową wartość reflektancji (rspec)


Zapytanie o ofertę

IQFlex20

Nowy Rhopoint IQ Goniophotometer:

Nowoczesny miernik do pomiaru połysku pod trzema kątami 20/60/85˚, oraz parametrów Haze, DOI & RSPEC – wszystkie funkcje menu wywoływane są za pomocą jednego przycisku. Idealny wszędzie tam gdzie wygląd powierzchni i jakość odbicia obrazu zależą od struktury pokrycia.


Zapytanie o ofertę

Glossmeter-Rhopoint-IQ-lp

Novo-Gloss 20º/60º/85º:

The Novo-Gloss 20/60/85° gloss meter jest przeznaczony do pomiaru połysku każdej powierzchni od pełnego matu do odbicia lustrzanego. Lekkie, małowymiarowe i wytrzymałe urządzenie może być używane w najbardziej wymagających i niesprzyjających warunkach. Zaawansowane specyfikacje techniczne, analiza statystyczna, pełna analiza graficzna, bezpośredni transfer danych przez Bluetooth do programu Microsoft Excel oraz bezpłatny transfer oprogramowania sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem dla pomiaru połysku. 60º jest uniwersalnym kątem pomiaru połysku, kąt 20º doskonale nadaje się do pomiaru powierzchni o wysokim połysku oraz pomiar 85º idealny do pomiaru matowej powierzchni. .


Zapytanie o ofertę

novogloss-trigloss-glossmeter

Optimap PSD

The new Optimap™ rewolucjonizuje kontrolę jakości powierzchni. Po raz pierwszy subiektywna ocena wizualna może być zastąpiona przez niezawodny, reprezentatywny pomiar. Optimap ™ jest pierwszym przenośnym narzędziem do odwzorcowania i pomiaru tekstury powierzchni. Struktura powierzchni jest wykorzystywana do oszacowania widocznych wad, takich jak skórki pomarańczowej, falistości i wad DOI. Optimap może być ,również , stosowany do identyfikacji uszkodzeń miejscowych, takich jak wtrącenia, pory, zacieki, zagięcia, bąble, itp. Jednym szybkim pomiarem Optimap ™ odwzorowuje topografię badanej powierzchni i sygnalizacje błędy tekstury w najdrobniejszych szczegółach. Dane odwzorcowania są przetwarzane w obiektywne pomiary powierzchni, które służą do skutecznej kontroli jakości produktu.


Zapytanie o ofertę

Optimap-Phase-Stepped-Deflectometer

Novo-CurveGlossmeter:

Stacjonarny aparat do pomiaru połysku przy 60°. Dzięki małej szczelinie pomiarowej przeznaczony przede wszystkim do pomiaru małych lub zakrzywionych powierzchni, które nie mogą być mierzone za pomocą tradycyjnych mierników przenośnych o standardowych oknach pomiarowych.


Zapytanie o ofertę

Glossmeter-Novo-Curve-lp

Novo-Shade Duo + Reflektometr

Zaawansowane urządzenie wykonuje pomiary: Tryb nieprzezroczystości Ta funkcja służy do pomiaru siły krycia powłoki lub folii z tworzyw sztucznych Tryb zacienienia Funkcja mierzy odcień szarości powierzchni Tryb czystości Funkcja służy do pomiaru czystości podłoża lub utlenianiu powierzchni


Zapytanie o ofertę

Novo-Shade-Duo+

Novo-Gloss TrioGlossmeter:

Nowoczesny miernik do pomiaru połysku pod trzema kątami 20/60/85°, dokonuje jednocześnie pomiaru matu i odbicia lustrzanego. Łatwy w użyciu z przydatną funkcją zapisywania danych i możliwością ich transmisji do komputera.


Zapytanie o ofertę

Glossmeter_Trio_lp

Novo-Gloss LiteGlossmeter:

Miernik do pomiaru połysku powierzchni, dostępny w różnych wersjach w zależności od kąta pomiaru:

  • 45˚ – do pomiaru połysku powierzchni ceramicznych i plastikowych

Jest to przyrząd idealny do badania połysku wszelkiego rodzaju wykończeń powierzchni.


Zapytanie o ofertę

Glossmeter-novo-lite-lp

MFFT (Minimum Film Forming Temperature):

Miernik zmierzy najniższą temperaturę przy której klej lateksowy , emulsja albo klej połączą się tworząc równomierną, cienką warstwę powłoki.


Zapytanie o ofertę

mfft-lp

Wszystkie produkty zgodne są z normami ISO, ASTM, DIN & JIS, posiadają 2-letnią gwaranc
ję (pozarejestrowaniu produktu). Mierniki dostarczane są w walizkach i zawierają: wzorzec kalibracyjny, oprogramowanie Novo-Soft, kabel USB, futerał oraz certyfikat kalibracji.

Testsolution Sp z o.o.

ul. Rozana 2/34 02-548 Warsaw, Poland
Tel: +48 690 988 187
E-mail: testsolution@hanatekinstruments.com
Web: www.testsolution.pl

iq_authorised_small-grey
optimap_authorised_small-grey
all_products_small
authorised-repair-centre-grey

Konica Minolta Sensing Europe B.V.

Racławicka Center, Ul. Skarbowców 23a, 53-025 Wrocław, Poland
Tel: +48 71 734 52 11
Fax: +48 71 734 52 10
E-mail: km.pl@rhopointinstruments.com
Web: www.konicaminolta.com

iq_authorised_small-grey
optimap_authorised_small-grey
all_products_small-grey
authorised-repair-centre-grey